| anonim_4396 a întrebat:

Cam cate sanse credeti ca sunt pentru cineva care a cazut in coma alcoolica la 13 ani, sa-si revina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexshobyx a răspuns:

100% sanse.va fi putin mai mult mahmur, dar ii va trecewinking

6 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Mici din pacate

sper ca nu ai facut tuh asa ceva sau cineva de la tine din familie?

raspunde-mi te rog intr-un mesaj privatbig grinsunt curioasa

| alexshobyx a răspuns:

@crissloveetc, cum sa fie ea in coma alcoolica daca ea a pus intrebarea. doamne cat de prost poti fi...

| gfy a răspuns:

Intreaba un medic, nu pe noi... Depinde de sistemul lui imunitar, etc.

| Alexutzu2011_1588 a răspuns:

Eu cred ca nu prea multe. unul la un milion. ceva de genul

| noemi_9251 a răspuns:

Foarte mici sanse;(