| Zebi a întrebat:

Cam de 3 ani am o problema cu sfarcurile de la sani si anume imi sunt umflate

dar la frig devin normale. Stie cineva de la ce este sau ca ma maturizez. apropo am 13 anibig grin

funda...am auzit ca poate fi si de la grasime dar eu nu sunt gras dinpotriva fac polo deci...

si cum pot scapa de asta?big grin

fundaaaaaaaaaaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asa arata in mod normal sfarcurile tale. Nu este nici o boala, ci o caracteristica personala de care nu poti scapa. Cand vei fi barbat, muschii pectorali dezvoltati vor mai masca problema.