| ChuckybooM a întrebat:

Cam in cat timp imi vor creste unghiile 1 cm daca am grija de ele?puppy dog eyes (nu vreau informatii suplimentare, doar durata).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam in 3sapt o luna
bafta

| ioana1704 a răspuns:

Pentru ca o unghie sa creasca complet de la cuticule pana la vf, sunt necesare 117 zile.

| candygirl a răspuns:

Pai... unghiile de la maini cresc cu aproximativ un milimetru pe saptamana. deci vreo 10 saptamanihee hee.

| Tity14 a răspuns:

Cam in vreo luna si jumatate?
Eu am jumate de cm si au crescut in vreo 3 saptamini! funda?=)