| SadBoyForever a întrebat:

Cand eram mic am cazut pe scarile de la mine de la bloc si m-am lovit la cap se intampla cand aveam vreo 11-12 ani.
Desi doctorul mi-a spus ca nu am probleme, eu de-a lungul timpului am avut grave probleme cu memoria.
De exemplu vara asta am fost la mare dar nu imi amintesc mai deloc ce am facut pe acolo.
Practic e ca si cand eu nici nu am fost pe acolo.

Stiti cum as putea proceda, vreau din tot sufletul sa imi amintesc ce am facut vara asta la mare, dar efectiv nu imi amintesc nimic, ca si cand nu as fi fost acolo crying.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Du-te sa faci o radiografie la cap, doar asa poti afla care este problema.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu o radiografie craniana se pot constata problemele suferite la creier, trebuie sa-i zici tu sa tio faca pentru linistea ta

| ElenaSA a răspuns:

Mergi la neurolog si fa si un RMN. Sanatate! Si nu te juca cu loviturile de la cap.