| Gamingx61 a întrebat:

Cand fac exercitii pentru abdomen am dureri de spate. Sincer sa fiu acum cativa ani am avut prima oara dureri de spate, uneori le am si cand stau la calculator - stiu, e din cauza ca stau prea mult.
Nu stiti cum as putea sa scap de dureri?
Si, unde as putea face o consultare sa vad daca am ceva, si cam cat ar costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mingo a răspuns:

Pentru a nu mai avea dureri de spate iti ofer un site care contine :
1. Afectiuni ascunse
2. Cauze
3. Spimptome
4. Tratament
( http://www.divahair.ro/......_tratament )
... Aceste consultari nu te costa nici un ban, doar cele pentru medicamente si antibiotice...

Bafta in continuare;)

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat