| Adryenutzu a întrebat:

Cand respir ma doare in piept foarte tare mentionez ca fumez de la 13ani si acum am 16 ani sa fie de la tigari? cel mai explicativ raspuns va primi funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Sigur,nu te doare de la tigari, dar fumul de tigara, iti agraveaza durerea.Probabil ai racit.De trecut,o sa-ti treaca, dar EFECTUL FUMULUI DE TIGARA, o sa-l vezi in timp(si nu peste mult timp!). Atentie la sanatatea ta, atat timp, cat esti tanar si te poti lasa de acest viciu(pe care el il numesc drog).

1 răspuns:
| SimonaCristina a răspuns:

Poate fi o viroza, o nevralgie care se accentueaza la frig sau cand fumezi.De preferat sa micsorezi numarul de tigari, daca nu te poti lasa definitiv de fumat. Sanatate!