| anonim_4396 a întrebat:

Cand se vede sarcina? Dupa cat timp se cunoaste ca esti gravida?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
tundenana
| tundenana a răspuns:

Sarcina incepe sa se vada din luna IV - V... dar asta conteaza si de constitutia fiecarei femei...

3 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu stiu ca din a 5 luna at cand doctorii nu risca sa mai faca vreun avort...

| mary_4249 a răspuns:

Depinde de fiercare femeie dar sarcina incepe sa se cunoasca din luna a IV a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3 luni