| Bogdaaan a întrebat:

Cand trece pubertatea? Am 19 ani si 3 luni, si deja m-am saturat de acnee, am de vreo 5 ani cosuri pe fata! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Pubertatea se termina la 14/15 ani. Esti adolescenta in toata regula. Mergi la dermatolog sa-ti dea un tratament.

| ElenaSA a răspuns:

Scuze, acum am vazut ca est baiat. Ma gandeam ca fetele isi fac asa multe probleme cu tenul...

| andrei1237 a răspuns:

Cosurile se trec foarte greu! Ai vazut si tu, de exemplu Elena de la Mandinga cat a stat cu cosurile pe fata.

| MDenisee a răspuns:

Daca asa este tenul tau, n-ai ce sa-i faci big grin