| Rrrrrrr08 a întrebat:

Cand urinez,simt un discomfort si imi vine sa urinez des, asta a aparut a doua zi dupa contactul sexual(protejat) e deja o saptamana si inca nu a trecut..doar sa mai ameliorat putine oare ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fată sau băiat?

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medic, ca-i posibil sa fie o infectie uro-genitala sau o boala cu transmitere sexuala.
Cum adica ce se intampla?
Ai facut sex neprotejat, asta s-a intampla si ai luat boli/ infectii d ela cel cu care ai avut sexul.

| Rrrrrrr08 explică (pentru Violleta2022):

Am mentionat ca am facut protejat

| gabicoo a răspuns:

Mergi la un medic.

| StudentLaMedicina a răspuns:

Eşti băiat? Atunci este o cistită complicată (infecție urinară).

Trebuie să îți trimită urina la analize pentru cistită, chlamydia şi gonoreè.

Câteodată şi infecția cu herpes poate da simptomele astea pentru că uretra se inflamează.