| dygas a întrebat:

CAPSULE DE SUNATOARE: Cine a mai luat capsule de sunatare? am auzit ca sunt foarte bune pentru organism si starile depresive si anxioase.iti da o stare de liniste interioara...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| S3xYBoY a răspuns:

Capsule nu am luat, dar am baut ceai de sunatoeare si chiar e bun si te linisteste.