| AvalohAlyn a întrebat:

Capsulele de oțet de mere concentrat chiar ajuta la reducerea poftei de mâncare și la slăbit? Le-a incercat cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ishq a răspuns:

Nu știu ce sunt alea. Nu am auzit până acum de capsule cu oțet de mere. dar îți spun și ție ce am spus aseară altui membru cu același subiect.
Eu beau de 2 saptamani apa cu oțet dimineața pe stomacul gol și îmi elimină pofta de mâncare toată ziua. Deci am avut 87 de kg și aseară m-am cântărit aveam 83. ! de când beau apă cu oțet numai pot mânca, chiar dacă mi se face foame cateodata.
Sfatul meu este să consulți întâi un medic dacă vrei să slăbești.