| nikol a întrebat:

Care a fost cea mai trista zi din viata voastra?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

In primul minut dupa ce m-am nascut laughing ce intrebari pe bune.te priveste oare?

| selef a răspuns:

Cand am aflat ca traiasc in Romania.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

@Magnific doamneeee. straight face. a mea a fost cand a trebuit sa plec de la tara si nu l-am mai vazut pe prietenul meu cel mai bun.

| estera a răspuns:

Cand Sergiu nu a vrut sa vorbeasca cu mine la tell...nu i-am mai auzit vocea de mult...dar in fine asta este viata mergem mai departe prin ea cu bune si rele, chiar daca uneori este foarte greu

| IuliaAle a răspuns:

A fost al naibii de trist cand am fost parasita de singurul pe care l-am iubit cu adevarat, desi mi-a jurat ca nu o s-o faca...

| hegemon88676 a răspuns:

Cea mai trista zi din viata mea a fost cand mi-a murit 15 fiinte dragi: bunicul din partea mamei si din partea tatalui, pisica si cei 12 pesti ai mei. A fos o zi de cosmar! Fundita?

| Narcisa_4415 a răspuns:

Cand a murit tata...

| Luana_5142 a răspuns:

Au fost mai multe, nu stiu sa o diferentiez pe cea mai trista!

| Ddyyaa94 a răspuns:

Hmm nu stiu