| Florin_Petrica_1999 a întrebat:

Care ati trecut prin cedarea psihica cum v-ati simtit?
Cum ati trecut peste?
Multumesc pentru eventualele raspunsuri!
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

La ce te referi prin cedare psihica? Nu poți să treci peste daca nu te susține nimeni și nu mergi la psiholog. Daca cedai psihic aveai tentative de suicid, tu exagerezi.

| Florin_Petrica_1999 explică (pentru Mindfulness):

De unde stii ca nu am?

| Mindfulness a răspuns (pentru Florin_Petrica_1999):

Că nu ești prost.

| Florin_Petrica_1999 explică (pentru Mindfulness):

Exact.
Vreau doar sa stiu cei care au trecut prin asa ceva

| Mindfulness a răspuns (pentru Florin_Petrica_1999):

Eu sincer,și în acest moment. La mine e o chestiune de timp, și eu o sa ajung să clachez grav. Am o anxietate foarte urâtă nu mai îmi pot reveni la normal, și eu mă gândesc să o fac! Antidepresivele și banii ajuta cel mai mult, și sexul, distracțiile cu tovarășii chiar și bețiile ( nu recomand des)
Fa cat mai mult sex așa o să scapi de orice tensiune psihica și stres și traume.