| RAY a întrebat:

Care credeti ca este alimentul care mancat numai ti foame multe ore?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Carnea.

| RAY explică (pentru DarkOrbitMoon):

Corect asa e carnea ofera cea mai lunga durata de non infometare, in special cea de porc

11 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Eu cred ca painea iti face foame mai rau.
Mamaia imi zice ca daca mananca fasole prajita cu mamaliga si castraveti murati nu-i mai trebuie mancare toata ziua. laughing

| thegatekeeper a răspuns:

Din cate am observat, alimentele ce contin multi carbohidrati (paste, pizza etc.), cartofii, orezul si lactatele.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Castraveti.

| RAY explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Hai serios ciorane, te pun eu la munca 8 ore ce vrei sa manci?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru RAY):

He he! Depinde... daca este vorba de o munca epuizanta, probabil as prefera proteine, carne, etc.

| greyhound a răspuns:

Painea integrala si laptele sau produsele din lapte.

| Xenya a răspuns:

Paine,cred.

| HardCore7750 a răspuns:

Paine, lapte, mere, fructe si legume
O zi buna

| david1234567890 a răspuns:

Salam

| c0ton a răspuns:

Un sandwich