| dragonslep a întrebat:

Care e motivul ca este penisul curbat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OOOLEOOO a răspuns:

Fie a fost lovit, fie e geneitc.
Daca te doare in timpul erectiei poti avea Peyronie.
Nu-l poti ''repara'' decat prin operatie estetica.
Nu cred ca merita sa faci ''din tantar armasar'', nu e nevoie de un penis perfect, ci de unul functional.
Si almeu tinde sa mearga spre stanga...nu imi e jena de asta, iti dai seama in ce stadiu psihologic am ajunge daca ne-ar fi jena de propiul nostru corp?

Nu are legatura cu masturbarea

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Poziția în pantaloni, masturbarea, sau pur și simplu așa e el!