| RoxyRoxana99 a întrebat:

Care este cea mai buna si cea mai sigura banca de celule stem din Iași sau Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Nici una pentru ca te pun sa platesti un abonament, si ce faci cu acea seringa de sange ti-o bagi in fund in cazul in care te-a calcat tranvaiul pe cap?
prea putine celule
nu ajung la nimic dintr-o singura seringa!
ne folositor
poate o sa ajunga sa acopere o carie dintr-un dinte
dar cine se apuca sa le cloneze
si cat costa clonatul lor ca sa faci din ele un organ
CAT TIMP TRAIESC ORGANISMELE CLONATE!?
maxim 10 ani!?
acesta este o alta problema vreo o amanare a bolii cu 10 ani daca ai avea 10 milioane de euro sa iti colonezi celulele.

Cea mai buna este credinta in Dumnezeu
mai buna de cat orice banca de organe