| heroforyou a întrebat:

Care este cel mai bun produs pentru hemoroizi eliberat fara prescriptie medicala?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

HemoroEasy, Cicatridina, Ultraproct. Este indicat sa fie folosite atat creme/unguente, dar mai ales sub forma de supozitoare. Sanatate!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ultraproct cremă, o i ei fara rețetă.

| MrJoker30 a răspuns:

Bai deci ce legatura au hemoroizii cu dragostea si sexul laughing))

| Ara997 a răspuns (pentru MrJoker30):

Si tu, rau!
pe timpuri dragostea trecea prin stomac,
acum, vezi bine treaba, trece pe la iesire.

| heroforyou explică (pentru MrJoker30):

E cea mai vizualizata rubrica,
Am zis ca poate am sanse mai mari de raspuns laughing

| heroforyou explică (pentru MrJoker30):

laughing) nu fi rau, am zis ca asa am mai multesanse deraspuns