| AdrianMazilu1986 a întrebat:

Care este diferenta ca fumezi dintr-o pipeta sau o tigara >normala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tigara este de hartie.In rest nici o diferenta.

| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

In pipa, se pune tutun pur, pe cand tigarile mai contin 2000+ de substante toxice.

Sanatate!

| Allexinno1988 a răspuns:

Salut cred ca nu este prea mare diferenta doar ca nicotina la tigare este mai tare decat cea din pipeta oricum :Fumatul dauneaza ....eu as vrea sa ma las...dar nu pot

| AdrianMazilu1986 explică (pentru Allexinno1988):

Pai eu nu fumez dar sunt curios

| Allexinno1988 a răspuns (pentru AdrianMazilu1986):

Pipeta "nu dauneaza"atat de rau ca si tigarea

| BellaFoxyMaria a răspuns:

Niciuna!laughing