| RoseOfTheFire a întrebat:

Care stie ce medici sunt buni si priceputi ma refer in operatiile de scolioza? imi puteti spune si mie va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Cel mai bun doctor din Romania e doctorul Burnei de la Marie Curie (asta presupunand ca e vorba de o operatie pentru cineva sub 18 ani). Tipul e destul de recunoscut atat la nivel national cat si international.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Nu prea are cum, legea interzice asta. Scolioza se opereaza cel mai des in copilarie, asa ca e cam greu sa gasesti un doctor ortoped pentru adulti care sa fie specializat pe astfel de operatii. Incerc sa ma interesez daca stie vreun coleg de-al meu un doctor care sa se ocupe de scolioza la adulti, dar nu am prea mari sperante.

| RoseOfTheFire explică:

Si eu daca am 19 ani credeti ca s e baga domn doctor Burnei?