| TessaYoung a întrebat:

Care sunt cei mai buni dentisti din cluj care lucreaza la preturi rezonabile? ( nr de telefon sau adresa)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Cauta doctorul Nour Ali Arhamo, am uitat pe ce strada era, poate fiindca nu stau in cluj. Daca imi amintesc revin la topic

| Gabi696969 a răspuns:

Cabinetul Duo Dent de pe strada Horia la numarul 10. Mie mi-a placut foarte mult cum lucreaza!