| bluester a întrebat:

Care sunt cei mai buni medici dermatologi din Constanta? (va rog sa-mi spuneti daca au cabinet particular si unde).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gospell a răspuns:

Dr. Nocivin Daniel (lucreaza la spitalul Militar)

Dr. Nicola Gheorghe (lucreaza la Spitalul judetean, mai demult avea si cabinet particular langa kaufland. dar nu stiu daca mai are acum)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nocivin laughing e teapa la ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca Nocivin, acum parerile sunt impartite, dar cunosc personal oameni care au fost tratati foarte bine de catre dansul, chiar si femei care nu reuseau sa aiba copii, datorita tratamentelor prescrise a fost posibil si acest lucru. Deci dermato-venerice-NICOVIN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mare dermatolog precum regretatul dr. Ioan Craiu nu mai gasim, din pacate...