| Trăie a întrebat:

Care sunt cel mai putin daunatoare tigari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate sunt toxice, chiar dacă gudronul este într-o cantitate mare sau mică.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Dar crezi ca ar fi vreo tigara buna?[-x toate sunt DAUNATOARE SI NOCIVE pentru sanatatea ta

| darrio2007 a răspuns:

Niciuna.

| mona a răspuns:

Toate

| Robert a răspuns:

Tigarea este tot tigara.toate contin nicotina si derivati din chimicale.cel mai bun daca vrei sa-i spui asa este trabucul deoarece contine numai frunze de tutun.

| Nymphetamine a răspuns:

Cele mentolate. happy

| Bijou a răspuns:

Toate sunt

| express11 a răspuns:

Toate!

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Alea light cred sau alea subtiri nu mai stiu cum se numescthinking

| GameMaster23 a răspuns:

Exista tigari, cica, mai "usoare "cele cu nicotina 1 si gudron 0 si ceva,subtiri,super slim. Nu te apuca de fumat! Deschizi cutia Pandorei:te fericesti cu un viciu urat mirositor, costisitor, enervant (sa nu ai tigari cumparate mai ales seara tarziu sau dimineata!)care iti afecteaza "sanatos"sanatatea si de care scapi foarte greu. Unii chiar nu reusesc, oricat ar incerca!

| Katakito a răspuns:

Tigarile light sunt mai putin daunatoare, orice tip dar sa fie light.

| smashedblackfox a răspuns:

Toate sunt daunatoare rolling eyes

| nico6 a răspuns:

Daca afli sa imi zici si mie.

| Nenumescovici00 a răspuns:

Tigarile electronice.

| Bianca_4925 a răspuns:

Vogg

| yooonuttz a răspuns:

laughing baii tigarile nu sunt bune laughing toate sunt daunatoare:-J