| Nana30 a întrebat:

Care sunt consecintele vrajii cu mercur viu in carne? URGENT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce spui tu?
Mercurul duce la deces... și lasă filmele de groază!
Pa, pa.

| thealchemist a răspuns:

Nu stiu exact despre ce vraji vorbesti, exista multe tipuri de vraji cu mercur, problema e ca in Romania dupa cite stiu eu se folosesc numai la blesteme.
deci daca vrajitoarea stia ce face consecintele nu vor fi pozitive.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mercurul este foarte toxic, nu stiu ce vraji visezi tu acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Ma tem ca mercurul in carne. ceea ce este destul de grav, are efecte EXTREM de grave. Ceea ce inseamna ca mercurul, administrat pe absolut orice cale, pana si inhalat, duce la deces. Daca a intrat cumva in contact cu tine, sub orice cale, contacteaza URGENT medicul de familie!

| giony54 a răspuns:

Aia nu este vraja este tampenie care intoxica corpul cu mercur si duce la deces sigur.

| OnciuAdrian a răspuns:

Adica sa traiesti cat mui mult!

| reikihealer85 a răspuns:

Rezolv probleme în dragoste dacã te-a pãrãsit persoana iubitã, dacã ai gânduri negre si nu poti dormi noaptea, dacã esti stresat si nu ai noroc în afaceri, în dragoste, în bani, dacã esti urmãrit de ghinion.
Dacã te-ai despãrtit de persoana iubitã se poate rezolva, de la distanta prin amplificare se pote întorce fãrã nicio problemã!
Aveti certuri în casã, necazuri? Nu vã mai împãcati bine? Aveti farmece si blesteme? Simtiti cã ceva nu este în ordine cu alte cuvinte energii negative? Le pot scoate personal, sau de la distanta.
Vã însalã partenera sau sotul? Puteti apela cu încredere. Toate problemele pe care le aveti pot sã disparã dacã nu aveti noroc.

Ofer si terapie reiki

Acesta terapie Reiki la distanta, este bazata pe abilitatea terapeutului Reiki de a trimite energia la distanta indiferent cat de mare este ea, in trecut si viitor, dincolo de notiunea de spatiu-timp. Terapia Reiki la distanta, este o tehnica eficienta ce trimite energia Reiki direct pe campul energetic al pacientului.

Acestea sunt cateva din beneficiile Reiki:
Ajuta corpul sa se autovindece
Ajuta la vindecarea sufletului
Amelioreaza si elimina durerea
Reduce stresul, frustrarea si anxietatea
Echilibreaza organele si glandele
Echilibreaza emotionalul si mentalul
Echilibreaza sistemul nervos
Echilibreaza energiile organismului
Accelereaza procesele de vindecare prin stimularea sistemului imunitar
Detoxifica si purifica corpul
Purifica si echilibreaza Chakrele (centrele energetice ale corpului)
Purifica si elimina blocajele energetice
Protejeaza impotriva energiilor negative
Diminueaza efectele secundare ale medicamentelor
Reduce nevoia de medicamente
Creste constiinta spirituala
Dezvolta gandirea pozitiva
Dezvolta armonia in propria persoana
Dezvolta armonia cu cei din jur
Dezvolta armonia cu natura si universul
Dezvolta compasiunea si respectul pentru viata
Aduce o mare pace interioara
Aduce echilibru spiritual si sufletesc
Creste intuitia si perceptiile extrasenzoriale
Dezvolta creativitatea
Dezvolta gandirea clara si si logica
Aduce exact ceea ce este nevoie in viata persoanei in acel moment
Nu are efecte secundare sau nocive
Nu creeaza dependenta

Sunati cu incredere, telefon : 0731 779 249

| Mamatamiosuji a răspuns:

Pai pentru inceput mori apoi pentru sfarsit traiesti