| lonelyloser0 a întrebat:

Care sunt șansele să fac apendicita daca mănânc semințe cu coaja nemestecate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Destul de mari.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai intr-adevar toate sansele, sa faci apendicita din acest motiv.

| Zuzu1991 a răspuns:

Cand eram tanar, asta mi se spunea, nu manca seminte de ardei ca faci apendicita, chestia e ca sunt si alte seminte care nu se cunosc, cum ar fi alea de rosii, kiwi, zmeura, chiar capsuni

insa nu am reconfirmat informatia de cand eram mic, si atunci numai de la persoane "binevoitoare", nu de la specialisti, asa ca o sa urmaresc intrebarea happy