| CPR a întrebat:

Care sunt sansele sa scap de un tic nervos prin autosugestie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CPR explică:

Pff sper... ambitie am dar totusi ticul este unul foarte frustrant si ma "loveste" cand este mai rau.
Astept si alte pareri din experiente propri poate dau si funda

| adee_4040 a răspuns:

Cam 50% laughing depinde de felul tau daca esti ambitios poti scapa de el...succeslaughing