| Riot a întrebat:

Care sunt secretele longevitatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Optimismul.munca{miscarea} mancarea naturala.si iubirea. iubirea cu tot ce cuprinde ea.si asta numai Dumnezeu te poate invata.ma trag din neam de longevivi. 93, 102. 98 morti.in viata de la 70 in sus, dar in putere. cel mai in varsta 85.

| AoBo a răspuns:

Mai mult optimism si mai putin stres