| милaя a întrebat:

Casurile care se prepara in 2-3 minute sunt fast food?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| transsa a răspuns:

Pai fast food inseamna mancare rapida dar lumea spune ca fast food sunt doar burgerii si shaorma laughing. Da e fast food.

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Nu exista cas preparat in 2-3 minute, te referi la cascaval felii preparat la microunde poate...

| paulpaul25 a răspuns:

Cas, adica sortimentul acela de branza traditionala?! N-am inteles intrebarea ta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa se prepare?

| милaя explică:

Soryy....eu am avutt in vedere terci!