| WhO iS tHaT a întrebat:

Cat dureaza regimul pentru o fiere lenesa? Isi revine, sau o sa am probleme cu ea mereu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| claudiea79 a răspuns:

Nu minca prajeli; carne grasa; jumari; ia scobutil si nos-pa. maninca mai mult ciorbe; supe si mincaruri de legume. bea ceai de coada soricelului; sunatoare. daca maninci carne si grasimi; maioneza; oua; toata viata o sa ai probleme cu ea ca bunica mea. daca ti regim o sa te lase in pace

4 răspunsuri:
| CrazyDesign a răspuns:

Iti spun SIGUR ca NU o sa te lase in pace niciodata decat daca tii regim PERMANENT. Eu am probleme cu fierea de mic si am incercat pe pielea mea. Am tinut o perioada mare regim si a fost totul ok. Apoi cum am mancat ceva care nu i-a convenit am stat in baie 2 ore sa regurgitez. Iti recomand colebil luat moderat (3-4 / saptamana) si incearca sa mananci cat mai sanatos

Abh
| Abh a răspuns:

Regimul dureaza toata viata daca vrei ca colicile biliare sa fie cat mai rare. Ar trebui sa folosesti regulat, macar o saptamana pe luna, colecitokinetice de ex. Anghirol, Motilium, pentru a goli bila. In caz contrar, te paste o litiaza biliara.

| pknike a răspuns:

Cheap Levis Shoes,Cheap Polo Shoes,Gucci Sneakers

Cheap Levis Men Shoes Paypal ( www.pknike.com )
Wholesale Dolce Gabbana Shoes ( www.pknike.com )
Cheap Air Jordan Sneakers Paypal ( www.pknike.com )
Cheap Sell Polo Men Shoes ( www.pknike.com )
Discount Puma,Lacoste Trainers ( www.pknike.com )
Authentic Men & Women Footwear ( www.pknike.com )
Paypal Gucci,Prada Sneakers For Sale ( www.pknike.com )
Cheap ED Hardy,Supra Shoes New ( www.pknike.com )
Cheap Discount D&G,Evisu Sho
Paypal Wholesale Coogi,Armani Shoes ( www.pknike.com )
China Supply Timberland Women Boots ( www.pknike.com )
Cheap Mauri,Hogan Shoes Dealer,Fanchiser Prada Shoes,Gucci Shoes China Market Wholesale Sandals s,T-shirts,Purses ( www.pknike.com ),Jean

All Products High Quality + Lowest Price !
Our Website: http://www.pknike.com ( Accepted Paypal Payment )
Mail: pknike888@yahoo.com.cine

Welcome to our website: http://www.pknike.com.
We are a foreign trade company that wholesales all kinds of brand shoes and clothing.
Such as Nike jordan,Dunk, Nike shox, Air max, Air force one, Adidas, Puma, Gucci, Prada,
Bape, Timberland shoes, t-shirts,jeans, shorts and so on.
Reliability is our strong point. And we can offer all COLORS and all SIZES.

| CrazyDesign a răspuns:

1. DU-TE la un medic. O sa iti dea el ce pastile trebuie (cel mai sigur colebil sau ceva apropiat). NU te lua dupa ce iti spun toti aiuritii care au auzit de la bunica lu nepoata lu strabunica lu tataia lu mamaia. NU lua pastile dupa ureche.
2. @claudiea79. Ce treaba are no-spa'ul? Din cate am citit eu pe prospect e pentru dureri de spate, rinichi, dureri menstruale, in general dureri. NU are treaba cu fierea.