| alexx102428 a întrebat:

Cat la suta din totalul persoanelor cu dizabilități au fost persoane născute prematur?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine poate sti asa ceva? Gindeste te ca multi am fost nascuti pe vremea lui Ceaușescu cand nu aveai acces la informatie cum este astazi, deci slabe șanse sa descoperi tu ceva.