| Last13Lucky a întrebat:

Cat timp trebuie sa stau cu crema Retin A aplicata pe fata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Pai cu Retin A te dai dimineata si seara(sau cum scrie in prospect, nu mai stiu pentru ca nu am mai folosit de mult).
Nu ai un timp anume.De exemplu te dai seara (in prealabil fata sa fie curatata bine)si stai asa pana dimineata, cand te speli si te dai iarasi.