| Nightcore4Team a întrebat:

Cat timp trebuie sa stau la bronzat ca sa fie pielea mai neagra putin ca sunt alb alb plz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Traveler12 a răspuns:

Depinde de pigmentul tauhappy... daca vrei sa te bronzezi mai repede iti sugerez ca te dai cu putina apa pe corp si dupa aia sa te pui la bronz ud. daca estiud te vei bronza mai repede happy

3 răspunsuri:
| Crysty1996 a răspuns:

Eu zic sa te duci undeva langa o apa sau la strand cu prietenii si acolo te vei bronza

| ToxicGirl a răspuns:

Cum au spus si ceilalti.te bronzezi mai repede daca esti ud.dar poti sa folosesti si ceva uleiuri sau creme...cu protectie scazuta

| redbull_8172 a răspuns:

In nici un casa sa nu te pui ud la soare deoarece picaturile de apa pot actiona ca o lupa si te poti arde rau de tot.Eu is bronzat desi nu stau mult la soare. Iesi si tu cand e soarele mai slab, fa plibari in fiecare zi si ai sa vezi rezultate.Bafta!