| RoxanaGhost a întrebat:

Cate grame are un mucenic?
Si daca azi am mancat 2-3 mucenici(intre medii si mari) e posibil sa ma ingras? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Aoleooo cum ai putut sa faci asa ceva?! Rapid du-te si alearga 20 km baga 1000 de abdomene, 500 genuflexiuni. Maine tine post negru si daca ai noroc scapi cu vreun plus de 10 kg csf. Serios? Crezi ca asa functioneaza? Daca ar fi de ajuns doar 1 zi pe saptamana de surplus caloric toti am fii supraponderali. E nevoie de mult mai mult de atat pentru a te îngrăşa.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Depinde si de ceea ce ai mancat in restul zilei! Dar intr-o singura zi de "rasfat" stai linistita ca nu te vei ingrasa.

| Adry05 a răspuns:

Vai, 2-3 mucenici? Direct cat casa te faci, cum te-ai pus la somn, te trezesti obeza a 2-a zi.