| Pamanteanul a întrebat:

Câte kilograme aveți și ce înălțime? Ce vârstă aveți? Care părți ale corpului vostru sunt voluminoase? Ați vrea să slăbiți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Am 1.85 și 100 105 kg, nu vreau să slăbesc, mă simt bine așa cum sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1, 73, 91 kg, 30 ani. Nu sunt mulțumit de greutate, as vrea sa slăbesc cel puțin încă 20 kg și nu reușesc. Stau bine, am avut și 96 kg dar am dat jos. Practic și sport, merg mult pe bicicletă iar recent m-am apucat și de cățărări (urcări pe bicicletă). Pot urca o pantă cu înclinația de maxim 12%, însă și așa nu scad sub 90 kg. În două zile am făcut și 160 km pe bicicletă dintre care una pe drum mai mult drept, a doua tură 80% numai urcare. Dar și asa nu scad sub 90 kg. sad Burta este cea mai voluminoasă parte a corpului. laughing bărbatul fără burtă precum casa fără balcon. laughing

| SmaraldAlbastru a răspuns:

De ce?

| Frank51 a răspuns:

La cei 1.67m ai mei sunt opusul voluminozității laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.70 si 79 kg.
Nu sunt foarte multumită de greutate, dar corpul tot mi-l iubesc.
Poate o sa mai slabesc, acum acum nu prea am motivatie. sad

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Omul cu taclale culca telaughing