| Addeeee a întrebat:

Cateva trucuri pentru un abdomen plat? :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 2PacKilluminati a răspuns:

Incearca 8 min abs(scrie 8 min abs pe youtube). exercitiile astea se fac o data la 2 zile.le faci 2 saptamani si dupa aia treci la nivelul 2(il gasesti pe contul cu 8 min abs)
ps:contul se numeste passion4profession si are exercitii pentru mai multe parti ale corpului

3 răspunsuri:
| MartinLutherKing a răspuns:

Abdomene in fiecare seara.

| DeathWolf a răspuns:

Abdomene si mers pe jos