| Alexa_4667 a întrebat:

Caut si eu un site cu dieta personalizata, dar sa fie gratis. Ma puteti ajuta? Am gasit un site dar imi cere 3 euro, iar pe fitness-nestle, imi zice ca am nevoie de mai multe calorii decat au ei in dietele propuse. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Www.dietetik.ro
foarte tare site-ul
bafta:*

6 răspunsuri:
| Clax a răspuns:

Pot sa iti recomand www.dietapersonalizata.com daca intr-adevar te intereseaza sa slabesti printr-o dieta personalizata. Gratis nu stiu unde o sa gasesti.

| zinandreea a răspuns (pentru Clax):

Eu mi-am urmat dieta primita de pe siteul acesta si vreau sa spun ca intr-adevar este o dieta personalizata dar tot trebuie adaptata un pic stilului tau de viata deoarece nu poti avea acelasi program zilnic. Am reusit sa slabesc 5 kilograme in prima luna si pe urma cate 3 kilograme in fiecare luna, am ajuns la greutatea dorita dar intr-un interval destul de lung de timp, nu peste noapte! Dieta mea nu a fost restrictiva deloc, chiar din contra am mancat mai mult decat inainte, secretul consta in managementul alimentelor, iar infometarea NU este o solutie buna!

| vlad75 a răspuns:

Pe Nutri Coach gasesti o dieta personalizata online gratuita orientativa.
https://www.nutri-coach.ro/plan-dieta-personalizata-online-gratuita/

Deasemenea primesti plan dieta personalizata gratuita detaliata la prima consultatie la nutritionist online.

| Otvos_Leyla_1986 a răspuns:

Cv

| Otvos_Leyla_1986 a răspuns:

Da

| Dura_Ionela_1979 a răspuns:

Caut unsait gratis de teste de greutate