| Ionela08 a întrebat:

Ce ar putea sa se intample daca bei sampon? din curiozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Te intoxici, omiti, zaci 2 zile la pat si te duce la spital. In cazul cel mai bun. In cazul cel mai rau poti ramane cu o problema digestiva grava toata viata.

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sa nu incerci asa ceva.Samponul contine chimicale care iti distrug sanatatea.

| Ionela08 explică (pentru EmaS):

Nu, nu am de gand eram doar curioasa. Multumesc

| EmaS a răspuns (pentru Ionela08):

Ok,m-am linistit.

| IMC90 a răspuns:

Incearca, si ne spui tu apoi...

| Ionela08 explică (pentru IMC90):

O sa te anunt daca am incercat

| Forev3rAlone a răspuns:

Mai bine nu o face.
Stiai deja ca nu e bine, dar tio spun si eu: NU E BINE!

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Intoxicatie.Daca bei "o gura" diaree si voma. Daca e baut in cantinati mari..cred ca mori.

| mangojump a răspuns:

Faci spume la gura, balonase...si ajungi la spital