| TheCreionel a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa slabesc!? Pana la vara in afara de aparaturi! Mie mi se pare ca sunt putin plinuta.Mama zice ca sunt foarte bine. Dar tot vreau sa slabesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai încredere în ce spune mama ta.
O alimentație echilibrată care să asigure minimul necesar pentru buna funcționare a organismului și mișcare zilnică fizică.
http://calorii.oneden.com/, ca să te orientezi la numărul de calorii. Puțin și des, nu mult și rar ori abuzuri!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| anda2happy a răspuns:

Incearca si asta. sunt convinsa ca iti va fi de folos
http://anda15995.eliteweightlosspackage.com

| diana_6879 a răspuns:

Fa mult mult sport mai cauta si pe net si mananca cat mai sanatos adica cat mai multe vitamine fructe legume etc si nu te mai lua de ce zice lumea nu o baga in seama lumea e rea si app poti face abdomene flotari genoflexiuni, rostogoliri joggin, alergare usoara etcccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa,sport,legume si fructe cat incape! sigur te vor ajuta.
bafta