| lanadelsex a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca am tensiunea scazuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la medic ca sa iti ia tensiunea, probabil o sa te lase cateva zile sa ti-o iei tu apoi duci rezultatele pentru a primi un tratament adecvat, evita certurile si nu te enerva din orice mizilic.

| sebitzu007 a răspuns:

Bea cafea

| Soryn6 a răspuns:

Pai si da detalii cam de cat o ai 12v, 24v
Baga un deget in priza!
Serios acum eu stiu ca trebui sa bei cat mai multe lichide!

| CrissVlad13 a răspuns:

Daca nu ai cola sau pepsi in casa fa-ti o cafea, dar nu pra tare.