| Din_Chocholata_Puffulethe_1998 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca nu imi plac legumele si fructele? Cum sa fac sa le pot manca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BogdanLuca a răspuns:

Destul de simplu... nu iti plac nu le mananci! Si probabil iti plac unele dintre ele iar cu trecerea timpului iti vor placea toate!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu-ți plac în forma lor crudă (acolo unde se pot mânca așa), le prepari sufleuri, supe, coapte, fripte, pieruri, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Le poti prepara sub tot felulde forme.
Poti face inghetata, prajitura, supa, compot, sufleuri.
Te pup!

| Akaishaa a răspuns:

Eu fac suc din ele laughing sunt chiar bune, si sanatoasesmug