| girls_9639 a întrebat:

Ce as pute lua pentru durere de stomac? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Pentru ameliorarea durerii dicarbocalm sau No-Spa, insa acestea ajuta doar la calmare. Daca durerea persista sau revine e bine sa te vada medicul de familie.Multa sanatate.

8 răspunsuri:
| Razvanutzu_9109 a răspuns:

I-a niste No-Spa.Iti trece foarte repede durerea.Mai incearca sa pui o sticla de apa ferbinte pe burta si sa stai intinsa in pat.

| ctnbaiat a răspuns:

Omez.

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Medicamente ce crezi ca poti sa iei.tongue

| PeAcE a răspuns:

Dicarbocalm

| lilica1495 a răspuns:

Omezul e antibiotic, si ar trebui sa iei mai multe zilebig grin... ia ranitidina(calmant). e foarte buna! si eu am probleme cu stomacul!

| Mihai_2777 a răspuns:

Controloc ii cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bou