| Maria_2969 a întrebat:

Ce as putea face pentru a ma inalta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Emmm203 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa mananci mai mult. Si eu cand eram mai mica eram foarte scunda si am mai mancat, m-am inaltat

| Suzzy_5903 a răspuns:

Pai ai putea sa joci basket sau voley kiss

| cookie_9742 a răspuns:

Cred ca sportul ajuta!
si poti sa porti tocuri

| theLOVEsc a răspuns:

Joaca baschet

| Andreeaツ a răspuns:

Sa joci baschet. Si chestia cu mancatul... da mananca la fiecare 2 ore dar sanatos si echilibrat

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Sport :voleyy, baschet, inot handball fundabig grin?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport de înălțime: înot/volei/baschet/handbal.
Pa, pa.

| DrugFree a răspuns:

Mananci sanatos, nu toate prostiile ( chipsuri, kubeti...) Faci sport mult, voley, cel mai indicat pentru fete...Si cam atat