| anonim_4396 a întrebat:

Ce baloneaza mai rau, mazarea sau fasolea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Depinde, pe mine ma baloneaza fasolea.

| DenissaDeea a răspuns:

Fasolea baloneaza mai tare decat mazarea.

| want2bMajestic a răspuns:

Fasolea...mazarea este mica in compartatie cu balonarea provocata de fasole

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fasolea, maninca cu increderewinking