| MissDi a întrebat:

Ce ceai este bun pentru raceala? Am:menta,tei, musetel, sunatoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca ceaiul de sunatoare, este bun pentru raceala!
Sanatate!
Pa, pa!

| pix3L a răspuns:

Cel mai bun este ceaiul de sunatoare dar poti sa bei si nestea incalzithappyE foarte bun crede-ma

| zahre a răspuns:

Buna.Combina-le.O sa ai un super cockteil de sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un ceai de tei si baga-te in pat. Inveleste-te si transpira bine. Nu iesi din asternut, nu te dezveli! Pina miine iti trece.

| AnnielaIoana a răspuns:

Pentru raceala se recomanda ceaiul de macese sau de lamaie care au continut ridicat de vitamina C.