| ReignForest a întrebat:

Ce cereale sunt mai bune pentru a mânca cu lapte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Alea care-ți plac - chiar, care-ți plac?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cele mai bune pentru sanatate? Atunci ar trebui sa fie muesli si ovazul.
Legat de preferintele romanilor... cred ca variaza, orice le place mananca.

Uite si un studiu:
https://www.exquis.ro/......cul-dejun/

Seara faina si pofta la micul dejun.

| J0B0MAT a răspuns:

Mai bun din punct de vedere al sănătăţii este ovăzul, ăla simplu şi are un gust bun dacă îl combini cu diverse fructe, miere.
Altfel, ca gust, cele mai bune mi se par cele de la nestle(cheerios, lion etc).

| Lucian4 a răspuns:

Sunt bune cele care nu contin zahar sau miere