| Celldweller a întrebat:

Ce credeti ca ar putea insemna durerile usoare de spate [putin mai jos de gat] si din jurul inimii si respiratia greoaie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema, de fapt nu inseamna nimic, este doar din cauza stresului!

| Adrianetc a răspuns:

Poate ai probleme cu plamanii

| EmmEmma a răspuns:

Hei,sa stii ca si eu patesc asa, o matusa si inca alte cateva persoane mi-au zic ca as putea avea,, Raceala Intercostala,, asu asa ceva, exact aceleasi simptome le aveam si eu, dar dupa vreo 4 zile mi-a trecut pur si simplu, recomandarea mea este sa megi la un doctor happymai mult nu stiu

| contesa_6604 a răspuns:

Poate fi o raceala, poate fi "stresul", pot fi dureri precordiale, dispnee de efort, abcese pulmonare, bronsite, emfizeme, poate fi o insuficienta cardiaca in stare latenta asociata cu dispneea, samd. Mai ales daca esti fumator, sfatul meu este sa faci o Ecg si un Rx pulmonar. Vorbeste cu medicul tau de familie. El te va indruma