| dudy2204 a întrebat:

Ce credeti ca intareste psihicul uman?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Gandirea pozitiva, sa te incurajezi cu propria ta gura si sa rostesti cu voce tare:''Totul va fi bine''.

| DakotaRoyse a răspuns:

Evenimentele care testează şi poate chiar depăşesc limitele, înfruntarea fricilor şi experienţa de viaţă happy

Răspuns utilizator avertizat