| dolce a întrebat:

Ce credeti despre slabitu cu pastile? care sint cele mai eficient sau care ar fi metode eficiente de slabire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Au murit oameni de la pastilele de slabit.Nu sunt bune.Am citit mai demult ca sunt novice din nu stiu ce cauze. Cel mai bine e sa slabesti tinand dieta si facand sport.

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu sunt bune, mai bine urmeaza o dieta fara prajeli, grasimi, mezeluri, dulciuri, bauturi alcoolice, sucuri acidulate etc...

| BRG a răspuns:

Cel mai bun medicament pentru slăbit, seara o cană fierbinte de ceai de purativ.

| dichi a răspuns:

"Pastile de slabit" este un termen relativ ciudat care suna deja urat.Se numesc suplimente alimentare si ce ti-as recomanda pentru slabire ar fi un produs natural de la acai berry cum este http://www.cura-de-slabire.net/ce-este-acai-berry-si-cu-ce-ma-ajutat/

| dichi a răspuns:

Eu iti recomand sa incerci o cura de detoxifiere la inceput pentru ca vei slabi si te vei simti mult mai bine. www.total-cleanse-colon.com

| 334499 a răspuns:

Pastilele in sine nu sunt rele
combinatia cu abtinutul de la mancare e periculoswinking

| elamit a răspuns:

Nu am o parere prea buna, slabesti cu ele pe moment dupa iei in greutate mai mult

| Marica_2964 a răspuns:

Cel mai bine il intrebi pe Mutu! el stie mai bine laughing