| Bogdyteches a întrebat:

Ce exerciti,cate si cand sa fac ca sa imi fac abdomen,triceps si biceps?
P.s:Nu umblu la sala, o sa ma duc din februarie.ACasa ce exerciti sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce ai acasa? ai macar o bara de tractiuni si 2 gantere reglabile?

| TheWalker11 a răspuns:

Salut.Fa abdomene, 50 dupa aceea pauza si iar din nou 50 de 2 ori pe zi...

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheWalker11):

Abdomene = cele mai proaste si mai ineficiente exercitii, doar COPIII MICI fac abdomene

exercitii mai bune nu stii? sau esti doar un pampalau firav care comenteaza si el?