| giuliaelena666 a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac ca sa slabesc cca 10 kg intr o luna si ceva? trebuie sa spun ca nu mananc prostii si am o alimentatie echilibrata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| iamprettybored a răspuns:

Https://www.google.ro/amp/s/m.wikihow.com/Lose-Weight-in-One-Month%3famp=1

Eu așa am slabit 10 kg in 1 lună jumate ăsta-vară.
Este cel mai bun tutorial
Dacă nu înțelegi ceva, spune-mi si te ajut cu orice nelamurire :)

| Alexand3ru1 a răspuns:

Exercitii de aerobic.
Alearga zilnic 10 minute pe zi.