| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceți dacă nu puteți dormi deloc noaptea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Citesc sau stau pe telefon.

| AvalohAlyn a răspuns:

Încearcă Sedatif PC, e un medicament homeopatic fara reacții adverse care e bun pentru somn, emotivitate, anxietate și stres.Ar trebui sa te ajute sa dormi.
Sănătate.

| Simpatic a răspuns:

Ce facem cand nu dormim noaptea? Depresie din cauza insomniei, cam asta fac toti cei care nu dorm...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

I au melatonină si dorm ca ursullaughing

| Catrice a răspuns:

Dormhee hee

| Frank51 a răspuns:

Mă scol din pat și încep să lucrez la proiecte până adorm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu aseară nici cu pastila pentru insomnie puternica al naibii nu am reușit rolling on the floor trebuia sa mai iau un xanax. Cred ca un tranchilizant de cal ar fi bun pentru insomnia mea.
Încearcă melatonina, dacă nu funcționează practica mult sport pana la epuizare psihica și fizica.

| MingDynasty a răspuns:

Ma uit la tavan pana adorm, sau ma uit la vreun film, sau ceva ce ma plictiseste rau. S-au pur si simplu apucate sa faci curatenie s-au ceva care te oboseste, daca lucrezi in gradina cateva ore nici nu te mai ridici din pat. Daca ai scoala e nasol, daca nu nu mai conteaza dormi cand apuci(daca te-ai obisnuit prost).

| Petre1987 a răspuns:

Admir tavanul in toata splendoara lui. nu am incercat niciodata pastile pentru somn